Świąteczny Kiermasz w CUP już za nami

     

W powietrzu wyczuć już można atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Nie inaczej było podczas I-go Kiermaszu Świątecznego Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego, który odbył się 1 grudnia br. w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie. Stowarzyszenia eksponowały podczas kiermaszu oryginalne rękodzieła, które można było nie tylko podziwiać ale również zakupić Dochód ze sprzedaży wyrobów został przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszeń.

Oficjalnego otwarcia świątecznego festynu dokonał Starosta Ostródzki - Andrzej Wiczkowski. Dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród dzieci cieszyły się warsztaty, gdzie uczono jak robić m.in. kule z tiulu, papierowej wikliny oraz kartki świąteczne. Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który rozdawał najmłodszym smakołyki oraz kolorowe balony. Chór „Złota Jesień” z Uniwersytetu Trzeciego Wieku umilał czas odwiedzającym śpiewając kolędy oraz pastorałki.

Kolejny - II Kiermasz Świąteczny Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego już za rok!  

Serdecznie zapraszamy.


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury
na lata 2007-2013

Unia Europejska